شرکت مهندسی شهران سازه آفاق
شرکت حقوقی طراحی و نظارت شهران سازه آفاق

آشپزخانه های نسل آینده با طراحی هوشمند + تصاویر

exibitors-close-up-3 (Copy).jpg1 (Copy).jpg

آشپزخانه های اینده ممکن است کاملا متفاوت با آشپزخانه هایی که  ما اکنون داریم باشد.آنها می بایست فضای کمتری را اشغال کنند، پیچیده و بیشتر از هر چیزی دوستار محیط اطراف باشند.
همانطور که گفته شد، آشپزخانه های معاصر، تنها محل آشپزی نیستند. آشپزخانه سیر تکاملی خاصی داشته است و طراحی آن انواع مختلفی دارد . آشپزخانه همراه با زندگی روزمره مردم و پیشرفت فن آوری، به روز شده و تکامل می یابد. 2980 طراح از 102 کشور مختلف در یک مسابقه طراحی درباره آشپزخانه آینده شرکت کردند و 3 طراح از چین با طرحی به نام نصب و راه اندازی کمد گرد آشپزخانه با قابلیت چرخش و برداشته شدن، برنده شدند. طرح نهایی آنها مربوط به تکنولوژی آینده است. در این طرح هر قسمت از آشپزخانه طراحی شده تا اشیاء را برای کاربر مدرن تر سازد و زمان و مکان را به دلیل کم حجم و مفید بودن آن، ذخیره کرده و در نهایت سبب بهبود بهره وری شود.


نکات و مواردی که در این طرح، بیان شد:
1-    ایجاد مفهوم جدیدی از آشپزخانه با نشاط : به اشتراک گذاری شادی با اقوام و دوستان و خانواده در آشپزخانه.
2-    ساختار چرخشی و کمدی آشپزخانه ای که بتواند به صورت 180 درجه و به ترتیب برای شستشو، مخلوط کردن و آشپزی، چرخش داشته باشد و تنظیم آن توسط اپراتور انجام شود.
3-    لوله کشی دو رسانه ای: لوله های آب القایی که در دو طرف قرار داشته و در دسترس هستند.


 4-    این طرح انواع صفحه ریلی و لولایی و سنتی را به طور کامل حذف کرده است. قاب ساختار این طرح از آلیاژ آلومینیوم و ترکیبی از لوله های فولادی ضد زنگ می باشد و سیستم فشار هیدرولیک آن خاص و منحصر به فرد است.
5-    دارای ساختار یکپارچه با بورد اپراتور(تنظیم کننده)، لوله آب، باکس توزیع یخ، فر متقارن و دیگر موارد در آشپزخانه، می باشد.


6-    جعبه یا باکس پایینی طراحی شده، می تواند به طور کامل و به سادگی بیرون کشیده شود، این طرح به درستی عمل می کند.

این طرح حدسی برای آشپزخانه های هوشمند آینده بود، که توسط این سه طراح ارائه شد، امید است مورد توجه علاقمندان به طراحی داخلی قرار گیرد.2 (Copy).jpg

3 (Copy).jpg


modern-all-in-one-kitchen-concept (Copy).j…


kitchen-cupboard (Copy).jpg

Future-Kitchen-by-Caesarstone-and-Pratt-Institute-…
طبقه بندی: تکنولوژی و معماری،  طراحی داخلی و نما، 
برچسب ها: طراحی داخلی، طراحی آشپزخانه، تکنولوژی و معماری، آشپزخانه های هوشمند، طراحی و اجرای دگوراسیون داخلی، نظارت و اجرا، شرکت طراحی و نظارت شهران سازه افاق،
ارسال توسط مهدی علیزاده
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی

قالب وبلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات