شرکت مهندسی شهران سازه آفاق
شرکت حقوقی طراحی و نظارت شهران سازه آفاق
مرتبه
تاریخ : دوشنبه 7 اسفند 1396

آیینه هوشمند ابداعی نو در جهان + تصاویر

smart-mirror (Copy).jpg

محققین با طراحی یک آینه متفاوت، مسیر جدیدی برای دستیابی به اخبار روز فراهم کرده اند. آینه شما یک مرکز هوشمند اطلاع رسانی خواهد بود.

Samsung-priehladny-OLED-displej_ico (Copy).jpg

این محصول یک نمایشگر و در عین حال یک آینه برای قرار گرفتن در حمام و یا سرویس های بهداشتی است. زمانیکه فرد برای مسواک زدن، یا هر کار دیگر در مقابل این آینه می ایستد با کمک تکنولوژی حسی حرکتی کینکت شرکت مایکروسافت، حرکات را تشخیص می دهد. همچنین با استفاده از تکنولوژی تشخیص صدا نیز می تواند فرامین صوتی کاربر را اجرا کند.

همزمان با کار خود مقابل آینه می توانید سر خط خبرهای روز را بخوانید، جدیدترین ویدیو روز را ببینید، برنامه کاری روزهای هفته خود را در تقویم آینه مشاهده کنید، ایمیل بزنید و خرید آنلاین داشته باشید.


696c9bdc070f1e7919124ac575d2a5d2_original (Copy).jpg

انجام تمامی این فعالیت ها با استفاده از تکنولوژی حرکتی و صوتی یعنی همان چیزی که در کینکت خلاصه می شود امکانپذیر است که به دنبال حرکت افراد و مکالمات صوتی آنها با آینه صورت می پذیرد.

Ralph-Lauren-vestidores-Nueva-York_MILIMA20151119_0165_8 (Copy).jpg

ralph-laurens-new-fitting-room-has-an-interactive-mirror-that-looks-like-something-out-of-a-sci-fi-movie (Copy).jpg

اطلاعات بیشتری از سخت افزار این آینه و چگونگی دقیق عملکرد آن منتشر نشده است اما با داشتن آن دیگر نیاز نیست مسواک به دست پشت میز کار خود برگردید و اخبار را در کامپیوتر خود دنبال کنید و یا بر روی کاناپه جلوی تلویزیون بنشینید و بین کانالهای مختلف خبر سرک بکشید. می توانید با خیال راحت مقابل آینه مسواک را با طعم خبر های روز بزنید.

فعلا طرح اولیه این آینه ارائه شده و هنوز از قیمت و زمان ورود آن به بازار خبری در دسترس نیست. اما به نظر می رسد که به محض ورودش بتواند یک قلم جنس فانتزی برای سرویس اتاق هتل ها باشد و در آینده نزدیک احتمالا در اغلب خانه ها به جای آینه معمولی باید منتظر این آینه های هوشمند باشیم.
Capture.JPG

خدماتی که ارائه می دهیم حاصل سال های متمادی تجارب گرانبهاست و در کنار خود از تیم های کاری حرفه ای بهره می بریم.

تماس با ما:  1018 130 0930طبقه بندی: تکنولوژی و معماری، 
برچسب ها: آینه هوشمند، تکنولوژی و معماری، مشارکت در ساخت در بابلسر، شرکت طراحی شهران سازه آفاق، سید بهزاد سادات محسنیان، مدیریت پیمان و نظارت ساختمان، معماری داخلی ویلا و ساختمان،
ارسال توسط مهدی علیزاده
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی

قالب وبلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات