شرکت مهندسی شهران سازه آفاق
شرکت حقوقی طراحی و نظارت شهران سازه آفاق

برج بازار بین الملل خاورمیانه در مشهد + تصاویر


139312021242188614792484 (Copy).jpg


تعداد طبقات : ۲۵     ارتفاع برج : ۱۱۵ متر     شهر:    مشهد

مجتمع برج بازار مشهد با رویکردی تجاری و گردشگری طبق برنامه زمانبندی در حال احداث می باشد. شش طبقه بالای آن با کاربری اداری و ۱۲ طبقه بعدی بصورت مسکونی ویژه برنامه ریزی شده است. بنای دور برج در چهار طبقه تجاری و یک طبقه انبار مجموعه با عنوان “بازار بزرگ سنتی” به شکلی مدرن طراحی و در حال ساخت می باشد.
بازار بزرگ سنتی پیش بینی شده در پروژه برج بازار بین الملل خاورمیانه به صورت راسته بازاری نظیر بازارهای اصیل ایرانی زند، وکیل و اصفهان به شکلی مدرن طراحی شده است.
جهت به اتمام رسیدن سازه برج، ۲۷ ماه زمان در نظر گرفته شده و برای قسمت تجاری پروژه، حدود پانزده ماه و تا کنون پنچ تا شش درصد، پروژه پیشرفت فیزیکی داشته است.


1260 (Copy).jpg


145 (Copy).jpg


مشخصات
پروژه برج بازار بین الملل خاورمیانه در منطقه تجاری گردشگری سپاد با کاربری های ویژه در حال احداث می باشد. این پروژه با 115 متر ارتفاع در زیربنای 163 هزار مترمربع در حاشیه بلوار بهارستان قرار دارد و دارای کاربری های منحصر بفرد از جمله مجتمع مسکونی ویژه و مجلل، مجتمع مدرن اداری و بازار بزرگ سنتی می باشد.


Sepad1-849x424 (Copy).jpg
نقاط قوت
برج بازار مشهد دارای 3 طبقه پارکینگ، تأسیسات و انباری، 4 طبقه تجاری-تفریحی، 6 طبقه اداری، 12 طبقه اقامتی که در مجموع 25 طبقه به مساحت کل زیربنا 163000 مترمربع می باشد.
این پروژه به روش طرح و ساخت EpC اجرا می شود، ضمن این که پارکینگ مورد نیاز برج ها در زمین مجاور به صورت طبقاتی اجرا خواهد شد.

Sepad2-1000x500 (Copy).jpg

Sepad3-1000x500 (Copy).jpg


در قسمت جلوی پروژه نیز میدانی به مساحت 12000 مترمربع تحت عنوان میدان ملل در نظر گرفته شده که می تواند منظر و چشم انداز بسیار خوب و جذابی را ایجاد کند.


Sepad4-1000x500 (Copy).jpgشرکت مهندسی شهران سازه آفاق , با هدف ارتقاء سطح کیفی و پیشبرد صنعت ساختمان با استفاده از تکنولوژی های مدرن , مصالح و متریال های نوین , آماده همکاری در تمامی زمینه های مربوط به ساختمان سازی اعم از طراحی و نظارت , طراحی محوطه و فضای سبز , سازه و تاسیسات ,طراحی داخلی و نما , مرمت و بازسازی  و مشارکت در ساخت می باشد

***************************************************************
خدماتی که ارائه می دهیم حاصل سال های متمادی تجارب گرانبهاست و در کنار خود از تیم های کاری حرفه ای بهره می بریم.

1.PNG
طبقه بندی: پروژه های معماری ایران، 
برچسب ها: برج بازار بین الملل خاورمیانه، مجتمع برج بازار مشهد، مشارکت در ساخت، شرکت معماری شهران سازه آفاق، آزمایشگاه مکانیک خاک، پروژه معماری ایران، طراحی اتاق کودک،
ارسال توسط مهدی علیزاده
آخرین مطالب
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی

قالب وبلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic