شرکت مهندسی شهران سازه آفاق
شرکت حقوقی طراحی و نظارت شهران سازه آفاق


با استفاده از ذوق و سلیقه فردی و امکانات موجود می توانید طرح زیبایی به منزل خود ببخشید فقط در این بین اشتباهات رایجی وجود دارد که باید سعی کنید از آنها دوری کنید به برخی ازاین اشتباهات و نحوه جلوگیری از بروزشان اشاره میکنیم   

  - انتخاب مبلمان غیر متناسب با اندازه فضا شما هیچ گاه لباس بسیار گشاد یا تنگ تر از سایز خود را به تن نمی کنید پس چرا گاهی مبلمانی نامتناسب با بزرگی سالن خود انتخاب می کنید؟ همیشه قبل از خرید مبل ، فضای سالن خود را ارزیابی کنید و در نظر بیاورید که در کدام قسمت ها می خواهید مبلمان قرار دهید  استفاده از الگوهای مختلف هر وسیله یا طرحی راکه دوست دارید انتخاب نکنید بلکه به هماهنگی وسایل نیز توجه داشته باشید . یک رنگ زمینه اصلی برای فضا در نظر بگیرید و طرحی را مجسم سپس وسایل متناسب را خریداری کنید .پهن کردن یک فرش در وسط اتاق اشیای داخل اتاق باید با هم هماهنگی داشته باشند . فرش روی زمین باید تناسبی بین اسباب اتاق برقرار کند . فرش باید در کنار و یا امتداد پایه های مبل ، کاناپه یا میز باشد .
- قرار دادن همه وسایل به صورت چسبیده به دیوار
ممکن است فکر کنید اگر وسط اتاق خالی باشد فضا بزرگتر به نظر می رسد . اما حقیقت بر عکس این موضوع است و به جز برای مهمانی های خاص مبلمان را به صورت گروهی در وسط و اطراف اتاق قرار دهید . کاناپه و میز جلوی آن را با فاصله از دیوار قرار دهید و پشت آنها را با لامپها و وسائل تزیینی بیارایید. 

  - قرار دادن تمام وسائل در معرض دید لازم نیست تمام وسائل خود را به هر قیمتی درمعرض دید قرار دهید . سعی کنید زیباترین ها و باارزش ترین ها را انتخاب کنید . 

آخرین مطالب
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
پیوند های روزانه
امکانات جانبی

قالب وبلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic